Malému synovi Kryšpínovi už je dva a půl měsíce a tak ho jeho máma, modelka a rebelka Agáta Hanychová přestala kojit. Díky tomu přišla o svůj bohatý dekolt. Agáta je stavem svých ňader prý zděšená. A jak je jejím zvykem, nic si nenechala pro sebe a hned s tím šla "na krám“!
"Před pár dny jsem přestala kojit, takže už sice můžu kouřit a držet diety, ale mám teď věšáky! Když máma moje prsa viděla, byla vyděšená a řekla mi, že snad se to spraví. Mně ale pomůže už jenom plastika,“ svěřila se Blesku modelka.
ČTĚTE TAKÉ:
Veronice Žilkové se SPLNIL SEN: Vrátil se jí ZTRACENÝ SYN!
Řeč přišla i na jejího znovunalezeného bratra Honzu, jenž na rok zmizel a objevil se teprve nedávno, v den padesátin své nevlastní mámy, herečky Veroniky Žilkové, která ho před patnácti lety adoptovala. "Nemluvila jsem s ním, ale první, co bych nejraději udělala, je, že bych mu rozbila hubu! Za to, že nedodělal školu a přestal mluvit s mámou, si nic jiného ani nezaslouží,“ řekla se svou obvyklou přímostí Agáta.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz