Zpravodajství

SMŮLA U JAKUBISKŮ! Deana přejela chodce, Juraj má nemocné srdce!

SMŮLA U JAKUBISKŮ! Deana přejela chodce, Juraj má nemocné srdce!
Zdroj: Korzo

Kolem rodiny legendárního režiséra Juraje Jakubiska se vznáší v poslední době nepopsatelná smůla! Manželka Deana (53) totiž bourala a zabila chodce právě ve chvíli, kdy jela na návštěvu chotě do nemocnice. Filmový tvůrce leží podle bulvárních médií ve vážném stavu na pražském kardiologickém centru IKEM.

Juraj Jakubisko bojuje se srdečními problémy podle internetového serveru deníku Blesk už několik týdnů. Ukazuje se tak jasně, v jak nepříjemné životní fázi se rodina nachází. Deana se po psychické stránce teď cítí velmi špatně. „Pořád dokola o tom přemýšlím. Nemůžu přijít na to, co jsem udělala špatně. Už snad nebudu moct řídit, uvedla po tragické nehodě.Známé jsou i okolnosti celé tragické události. Těsně po nehodě Deana vyskočila z auta a v šoku zapomněla zatáhnout ruční brzdu. Neovládané auto tak začalo couvat a jen díky duchapřítomnosti jednoho z kolemjdoucích se nestala další tragédie – tomu se podařilo skočit do auta a včas ho zastavit.
 

PSALI JSME TAKÉ:

LÍTOSTIVÁ ZPOVĚĎ! Jakubisková přejela chodce: Chci poznat jeho blízké...

Sraženého muže mezitím ošetřovala lékařka, pomoci už se mu ale nedalo. Přesnou příčinu nehody policie vyšetřuje. „Jsem opravdu zoufalá. Chtěla bych vědět, kdo ten mrtvý je a zda má rodinu,“ říká Deana s pláčem a dodává, že před rokem ve stejné situaci litovala Daru Rolins a nyní prožívá přesně totéž.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz