Zpravodajství

BLESKOVÉ ZÁPLAVY! Překvapily, NIČILY A ZABÍJELY!

Bleskové záplavy v centrální Barmě v pátek smetly řadu domů a několik klášterů, na šest desítek lidí je nezvěstných. Záplavy prý přišly zcela nečekaně a obyvatelstvo zaskočily. Informovala o tom agentura AFP.

"Po záplavách pohřešujeme asi šedesát lidí," uvedl představitel města Pakokku, který si nepřál být jmenovaný. "Několik domů a kláštery podél řeky velká voda smetla, zničila také most," dodal.
 

Podle místního mnicha se hladina v řece Irrawaddy náhle zvedla o tři metry. V současnosti se již řeka vrací k normálu. Záplavě předcházely silné deště a prudký vítr v různých částech země.
 

ČTĚTE TAKÉ:
HYENY před soudem! Kradly během POVODNÍ!

 

Pakkoku leží v centrální části země na břehu největší barmské řeky Irrawaddy.
 

Jihovýchodní Asii letos postihly abnormálně silné monzuny. Podle statistik OSN v jejich důsledku dosud zahynulo v Thajsku, Kambodži, Vietnamu, Laosu a na Filipínách přes 700 lidi. Klimatická nepřízeň postihla na osm milionů tamních obyvatel.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz