Zpravodajství

TYRANA udal soused! Jeho BRUTALITU na psovi natočil a pověsil na FACEBOOK…

TYRANA udal soused! Jeho BRUTALITU na psovi natočil a pověsil na FACEBOOK…
Zdroj: tvnoviny.sk

Bít psa, a ještě k tomu před očima souseda, se nevyplácí. Přesvědčil se o tom jistý Angličan z města Grimsby v hrabství Lincolnshire.

Stafordšírský bulteriér rodině začal překážet a tak psa vyhodili před dveře příbytku. Zvíře se ale nechtělo vzdát svého pohodlí pod střechou a domáhalo se, aby ho majitel vzal zpět.
 

Jeho štěkání a škrábání na dveře rozzuřilo majitele natolik, že na něj neváhal vzít palici, chytit ho za krk nebo do něho kopnout. Přítomnost malého dítěte, které týrání přihlíželo, ho z míry nevyvedla.

ČTĚTE TAKÉ:

LIDSKÁ BESTIE! Koně měli otevřené zlomeniny, veterináře k ním nezavolal
 

Celý incident natočil na video soused a netrvalo dlouho, než ho zveřejnil na sociální síti Facebook. Rozhořčení sousedé a ochranáři zvířat vyburcovali policii, která přišla tyrana ve večerních hodinách zatknout.
 

Deset minut na to vzali ochranáři i bulteliéra. Zvíře přivezli k veterináři v Grimsby, aby zjistili jeho zdravotní stav. "Ten ubohý pes přežil strašné utrpení a úplně se třásl, když se k nám dostal,“ uvedl manažer veterinární stanice Anthony Hall.
 

Podle jeho slov neexistuje žádná omluva za takovéto chování se ke zvířatům. "Naštěstí je nyní dobrých rukách,“ dodal manažer.
 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

tn.cz / tvnoviny.sk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz