Zpravodajství

UNIKÁTNÍ ZÁBĚR! Takhle se Hillary Clintonová dozvěděla o Kaddáfím...

UNIKÁTNÍ ZÁBĚR! Takhle se Hillary Clintonová dozvěděla o Kaddáfím...
AUTO THUMB FROM VIDEO

S neskrývavou reakcí na zprávu o dopadení a smrti někdejšího libyjského vůdce Muammara Kaddáfího (†69) přišla americká ministryně zahraničních věcí Hillary Clintonová (63). Bezprostředně poté, co se zprávu dozvěděla, pronesla pro anglicky mluvící typické „WOW!“ značící mimořádné překvapení a pocity.

Členka americké administrativy se zrovna připravovala na televizní rozhovor v afghánském Kábulu, když jí její hlavní asistent Huma Abedin podal telefon, na kterém se zobrazily aktuální zprávy z Libye.

PSALI JSME TAKÉ:

MUAMMAR KADDÁFÍ JE MRTEV! Povstalci zveřejnili video...
 

„To je síla! Nepotvrzené zprávy, že Kaddáfího chytili,” řekla v okamžiku, kdy kolem ní panoval kvůli chystanému interview čirý ruch. Ministryně si přes tak zásadní zprávu zachovala klid – podotkla, že informace ještě nejsou potvrzené.

ČTĚTE TAKÉ:

VZTEKLÝ PES KADDÁFí: Patron teroristů i amazonek! PŘEČTĚTE SI jeho PROFIL!
 

Na událost číslo jedna posledních doby reagoval rovněž americký prezident Obama. „Tohle je konec diktátora. Jsme svědky zlomového dne v historii Libye, kterou roky zahaloval temný stín tyranie. Teď získali obyvatelé země obrovskou odpovědnost,” vyjádřil se šéf Bílého domu na tiskové konferenci. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz