Zpravodajství

Ministr obrany Vondra má NEMANŽELSKÉHO SYNA! Měl románek s kolegyní z ODS!

Ministr obrany Vondra má NEMANŽELSKÉHO SYNA! Měl románek s kolegyní z ODS!
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) má 19letého nemanželského syna se svou stranickou kolegyní, senátorkou za Mělnicko a Prahu-východ Veronikou Vrecionovou. S odvoláním na prohlášení Vrecionové to v pátek uvedl server ParlamentníListy.cz, sám Vondra informaci nepotvrdil.

"Biologickým otcem mého syna Jáchyma, narozeného v roce 1992, je Alexandr Vondra," cituje server z prohlášení senátorky. Vrecionová v něm dále uvádí: "Jeho faktickým otcem je ale můj současný manžel, s nímž jsem se seznámila krátce po narození mého syna a který je i otcem mého druhého dítěte."

ČTĚTE TAKÉ:
POD VONDROU SE HOUPE ŽIDLE! ODS za něj hledá náhradu


"Obě rodiny jsou s výše uvedeným faktem seznámeny. Já i můj manžel udržujeme s Vondrou korektní vztahy," uvedla senátorka. Podle ní fakt, že se s ní nynější ministr obrany zapletl během svého dlouholetého manželství, neměl žádný vliv na její politickou kariéru.
 

"Prohlášení maminky devatenáctiletého Jáchyma je pravdivé. Příběh považuji za ryze soukromou záležitost, ve kterém všichni zúčastnění sledovali nejlepší zájem všech svých dětí a jejich rodin," citoval ministra server.
 

Vrecionová nedodala, jestli ministr na dítě nějak přispíval nebo zda se o jeho osud zajímal. Reakci samotného šéfa rezortu obrany server nepřinesl. Se svojí manželkou Martinou má Vondra tři děti, syna Vojtěcha (1991) a dcery Annu a Marii (1993 a 1996).
 

Podle serveru Lidovky.cz bylo Vondrovo nemanželské dítě s Vrecionovou považováno za veřejné tajemství už od doby, kdy v 90. letech oba pracovali v kanceláři prezidenta Václava Havla. Novinářům měli tuto informaci nabízet Vondrovi straničtí odpůrci před loňskými volbami do Senátu. Vrecionová v nich porazila sociálního demokrata Milana Němce.
 

V sobotu začíná nevolební kongres ODS. Vondra jako místopředseda strany na něm bude usilovat o prodloužení mandátu stávajícího vedení občanských demokratů o půl roku, až za krajské volby v roce 2012.


 

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz