Dvacetiletý řidič se v pondělí večer zabil v Praze v Průmyslové ulici, když se svým vozem narazil do lampy veřejného osvětlení. Zjistila to agentura Mediafax na místě nehody.
Záchranáři se na místě snažili mladého muže oživit, ale marně. V autě Škoda Favorit cestoval sám. Mladík pravděpodobně nezvládl řízení, v zatáčce vyletěl ze silnice a narazil do lampy. Auto náraz rozpůlil, přední část se zastavila o sto metrů dál.
Policie v místě nehody odklonila dopravu a zjišťuje její příčinu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz