Zpravodajství

Zloději šli v Uherském Hradišti po škodovkách!

Zloději šli v Uherském Hradišti po škodovkách!
Zdroj: Auto ESA

Neznámí zloději se v Uherském Hradišti vloupali do šesti škodovek.

Do celkem šesti škodovek se vloupali v Uherském Hradišti neznámí zloději. Agentuře Mediafax to ve středu oznámil policejní mluvčí Aleš Mergental.

Zloději se zaměřili na auta zaparkovaná na sídlišti Štěpnice. Vloupání oznámil jedenačtyřicetiletý majitel Škody Favorit, který uviděl, že má vypáčení okno a že podobně jsou poškozena i další auta.

"Pachatelé přes noc vypáčili okna na šesti různých škodovkách. Z většiny nevzali nic, z jedné ukradli 14 litrů benzinu a v jedné poškodili autorádio. Celková škoda byla vyčíslena na více než čtyři tisíce korun," řekl Mergental. Dodal, že pachatelům hrozí až dva roky vězení.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz