Zpravodajství

Problémy opencard: Plastové karty došly!

Opencard má další problém. Magistrát hlavního města totiž nestihl podepsat objednávku na plastové karty a ty došly. Týkat by se to ale mělo pouze těch lidí, kteří chtějí vydat kartu expresně. V ostatních případech půjde o zpoždění v řádu několika dnů.

Náměstek primátora Karel Březina (ČSSD) ubezpečil ve středu Pražany, že dodávka karet opencard bude do týdne obnovena. Březina to napsal ve svém tiskovém prohlášení, které zaslal médiím.

ČTĚTE TAKÉ:

PRAHA nakoupí nové licence k OPENCARD

"Běžný proces vydávání standardních karet, které občanům hradí Magistrát hlavního města Prahy s dodací lhůtou 10 dní, není a nebude nijak narušen. Jedná se pouze o desetidenní pozastavení vydávání takzvaných expresních karet za poplatek 250 korun," uvedl ještě Březina.

Dodal, že při případné ztrátě karty získá držitel opencard po nahlášení v kontaktním centru Opencard v Jungmannově ulici ve Škodově paláci nebo v paláci Adria náhradní doklad. "Jak jsem byl Dopravním podnikem hlavního města Prahy ujištěn, tento doklad budou revizoři v městské hromadné dopravě akceptovat," podotkl ještě náměstek.

ČTĚTE TAKÉ:

Opencard nabízí Pražanům další slevy

Na problémy s opencard upozornila ve středu Mladá fronta DNES - napsala, že město nezvládlo objednat karty do zásoby. Žadatelé o karty tak musí na vyřízení žádosti čekat do doby, než se karty opět dostanou k magistrátním úředníkům.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz