Zpravodajství

ZRŮDA! Opařila holčičku (†2) a nechala ji umřít!

ZRŮDA! Opařila holčičku (†2) a nechala ji umřít!
Zdroj: TN.cz

Matka opařila dítě horkou vodou. Místo aby s ní okamžitě jela do nemocnice, nechala ji bez odborné pomoci. Holčička po dvou týdnech bolestí zemřela. Krkavčí matka i její partner byli obviněni ze zabití.

Dvouletá Kristianka z Birminghamu utrpěla popáleniny na deseti procentech těla poté, co ji matka Eva Logina (25) opařila ve sprše horkou vodou.
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

Šokující video! Dívenka (2) kouří trávu! Drogu jí dala matka!
 

Logina a její partner Rashpal Chana (49) následně holčičku údajně obvázali, ale k lékaři s ní nešli, přestože to její zranění evidentně vyžadovala. Kristianka byla ponechána bez ošetření tak dlouho, že jí odumřela kůže a začala hnít. Krkavčí matka dceru vzala do nemocnice až po 14 (!) dnech. Holčičce ale už nebylo pomoci. Zemřela na dětské jednotce intenzivní péče.
 

"Podle patologa holčička zemřela na následky septického šoku,“ uvedl soudce Timothy Raggatt. "To znamená, že její tělo zachvátila infekce tak rozsáhlá, že jí selhaly orgány.“
 

Zrůdná matka dokonce dala Kristianu na určitou dobu do pěstounské péče. "Během té doby byla Kristiana veselé a šťastné dítě. Poté, co se vrátila k matce, která jí nijak nedávala najevo, že by ji měla ráda, stala se z ní smutná, zamlklá holčička,“ dodal soudce.
 

Kdyby se holčičce dostalo včasné pomoci, nezemřela by. Logina i Chana veškerá obvinění odmítají, ale vězení se nevyhnou. Výše trestu za zabití ale ještě nebyla stanovena.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz