Stařenka v Brně sbírala spadené ořechy v tramvajových kolejích, na místě zasahovala policie.
Zásah strážníků si vyžádal pohyb čtyřiaosmdesátileté ženy v tramvajovém kolejišti v Brně. Ženě na místě spadly ořechy a byla tak zaujatá jejich sběrem, že ani nezaregistrovala provoz hromadné dopravy, sdělila ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.
ČTĚTE TAKÉ:
Stařenka (99) si ujíždí na videohrách! Nejradši má BOMBERMANA!
Důchodkyni popadaly ořechy v Žabovřeské ulici. "Na její pohyb v kolejišti upozornili strážníky pracovníci Dopravního podniku města Brna. Když hlídka přijela na místo, ženu skutečně našla. Vůbec si neuvědomovala, v jakém terénu se nachází," řekla Kapitančiková.
Policisté seniorce vše vysvětlili a ta z frekventovaného prostoru odešla. Situace se obešla bez zranění a zpomalení provozu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz