Na křižovatce ulic Sokolská a Ječná v centru Prahy naboural v pátek v poledne řidič osobního auta do policejního vozu jedoucího se zapnutým výstražným znamením. Mediafaxu to sdělila mluvčí policie Eva Stulíková s tím, že řidič se při nehodě lehce zranil.
Policejní vůz jel podle mluvčí po tramvajových kolejích, řidič osobního auta jej zřejmě přehlédl. "Policisté vyvázli nezraněni, škoda je pouze na služebním voze," poznamenala mluvčí.
Havarované vozy několik minut blokovaly provoz tramvají, ale již byly odstraněny. Řidiče osobního auta převezla záchranná služba s podezřením na poranění hrudníku do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Okolnosti srážky policie nadále vyšetřuje.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz