Zpravodajství

Hrůzný objev! V domě se válely dvě lebky!

Dvě lidské lebky našel na Opavsku mladý muž. Nyní je zkoumají policisté a zjišťují odkud lebky pocházejí.

Šestadvacetiletý mladík obě lidské lebky našel v neobydleném domě ve Vítkově na Opavsku. Antropologové nyní lebky zkoumají, uvedl v neděli policejní mluvčí René Černohorský.
 

ČTĚTE TAKÉ:
HRŮZNÝ NÁLEZ! Na obrubníku ležela LIDSKÁ LEBKA

 

Mladík našel lebky v prázdném domě na Komenského ulici a oznámil to ihned policii.
 

"Na místo se dostavil opavský kriminalista a kriminalistický technik. Policie nyní čeká na vyjádření znalce z oboru antropologie z Kriminalistického ústavu v Praze, kam byly obě lebky zaslány k dalšímu zkoumání,“ doplnil mluvčí.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz