Zpravodajství

Fuj! Pedofil ukazoval děvčátkům na ulici přirození! A to šly s matkou!

Obnažené přirození ukazoval minulý týden ve čtvrtek odpoledne neznámý muž dvěma malým holčičkám, které šly s matkou v Praze 4 - Lhotce. Policisté po muži pátrají, řekla v pondělí agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Stulíková.

K incidentu došlo ve čtvrtek odpoledne, když šla matka se dvěma malými dcerami Jílovskou ulicí a poté přešla do Vavřenovy. Neznámý muž, který šel několik metrů od rodiny, dcerkám ukazoval odhalené přirození. Když se děti svěřily matce, okamžitě informovala policii na tísňové lince 158.


"Případ zpracovávají policisté z místního oddělení Lhotka," dodala mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:

PEDOFIL ZNÁSILNIL svá vnoučata! Soud zamítl jeho ODVOLÁNÍ!


Letos to není první případ se sexuálním podtextem, který se na sídlišti Novodvorská v pražské Lhotce odehrál. Jak Mediafax informoval již v létě, mladík ve věku mezi 20 až 30 lety se delší dobu pohybuje v oblasti Prahy 4, kde vyhledává malé děti, zejména dívky mladšího věku, před kterými si odhaloval přirození a masturboval.

PSALI JSME:

Rusko chce ZATOČIT s PEDOFILY! Hrozí jim KASTRACE!


Naposledy byl svědky spatřen ve čtvrtek 23. června krátce po sedmnácté hodině poblíž ulic Vavřenova a Jílovská, kde si vyhlédl sedmiletou holčičku, jezdící na koloběžce. Nejprve se před ní obnažoval a poté jí potřísnil vlasy a tričko neznámou tekutinou. "V tomto případu bylo zjištěno, že se nejedná o biologický materiál," vyvrátila Stulíková spekulace o tom, že se jednalo o sperma. Zatím podle ní nebyla mezi oběma případy zjištěna souvislost a policisté po pachateli nadále pátrají.


Jeho jednání policie považuje za závažné, protože se neustále stupňuje. Kriminalisté totiž zjistili, že mladý muž děti zpočátku jen pozoroval, později před nimi začal masturbovat a nakonec se začal pokoušet o fyzický kontakt. "Jeho další případné jednání tohoto charakteru nelze v tuto chvíli odhadnout. Také proto kriminalisté vyzývají k obezřetnosti," varovala mluvčí policie, podle níž nelze vyloučit, že pachatel bude vyhledávat společnost malých dětí stále častěji.

ČTĚTE TAKÉ:

TA ZRŮDA! Matka posílala perverzní fotky PEDOFILOVI!


Policie, která má k dispozici identikit podezřelého, již po prvním případu upozornila vedení tamní základní školy a také rodiče žáků.


Současně žádá veřejnost, aby jakékoli poznatky k pachateli zavolali na linku 158.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz