Neuvěřitelnou surovost předvedl agresivní muž z Olomouce. U zimního stadionu tam brutálně zbil svoji manželku - dokonce i kovou tyčí.
V policejní cele skončil v sobotu odpoledne sedmadvacetiletý muž, který v opuštěné hale za zimním stadionem v Olomouci ztloukl manželku. O případu v neděli informovala olomoucká policejní mluvčí Jitka Dolejšová.
"Nejprve manželku napadl údery pěstí do hlavy a kopy do břicha. Dále ji měl udeřit do temene hlavy částí kovové trubky a způsobit jí tak dvě tržné rány na temeni hlavy. Žena byla ošetřena ve fakultní nemocnici," uvedla mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
Opilec zmlátil manželku tak, že skončila na neschopence
Agresivního muže policie převezla do policejní cely. Kriminalisté napadení prověřují jako zločin těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz