Zpravodajství

Tahle kráska ovládla Music Awards! Bodovali i Maroon 5

Prestižní hudební ceny American Music Awards udělované v noci z neděle na pondělí v americkém Los Angeles mají své vítěze. Vyhráli hudebníci ze skupiny Maroon 5 a zpěvačka Taylor Swiftová, která se stala umělkyní roku, informuje agentura Reuters.

Předávací show otevřela zpěvačka Nicki Minajová v kostýmu, který z ní udělal chodící audio systém. Zazpívala také popová hvězdička Justin Bieber. Na cenu v kategorii nejlepší popový nebo rockový umělec ale tentokrát nedosáhl.

Maroon 5 vyhráli cenu pro nejlepší popovou nebo rockovou skupinu svým aktuálním hitem Moves Like Jagger. Zpěvák skupiny Adam Levine poděkoval fanouškům skupiny za přízeň, která ho a jeho spoluhráče dovedla až k ceně.

ČTĚTE TAKÉ:

GRAMMY: A je to tady! Zabodují Eminem a Rihanna?

"Abyste dostali jednu z těchto cen, musíte mít věrné fanoušky," řekl Levine.

Taylor Swiftová se stala nejen nejlepší umělkyní roku, ale i nejlepší ženskou country zpěvačkou, a to už počtvrté v řadě. Cenu dostala také za album Speak Now.

V dalších kategoriích ceny sklízely britská zpěvačka Adele, Beyonce, Nicki Minajová, Rihanna, americká zpěvačka a skladatelka Katy Perryová nebo Jennifer Lopezová.

hru, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz