Zpravodajství

Úspěch! Policisté rozbili gang, který zásoboval Prahu heroinem!

Úspěch! Policisté rozbili gang, který zásoboval Prahu heroinem!
Zdroj: Mediafax

Kriminalisté rozkryli organizovanou skupinu šesti osob, která po celý loňský rok zásobovala drogově závislé v Praze 4 heroinem. Mediafax o tom ve čtvrtek informovala mluvčí policie Eva Kropáčová.

"Šest osob ve věku od dvaadvaceti do šestačtyřiceti let obvinili z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce pěti let," poznamenala mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:

Obchodovali s drogami! Skončili na popravišti!


Policisté podle ní dokázali proniknout do dvou skupin, z nichž první nakupovala drogy od cizinců z východu a druhá je dále distribuovala. "Tři pachatelé prodávali heroin převážně ve Vršovicích, Strašnicích, Nuslích a to v období od ledna do prosince loňského roku," dodala Kropáčová s tím, že ze šesti zadržených jsou dvě ženy.


Při domovních prohlídkách policisté zajistili 560 gramů heroinu, pomůcky pro distribuci a více než sto třicet tisíc korun pocházejících z prodeje drog. Všichni zadržení jsou stíháni vazebně.

maš, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz