Zpravodajství

Křty největších hvězd v Bontonlandu! Zazpíval Meky Žbirka

Křty největších hvězd v Bontonlandu! Zazpíval Meky Žbirka
Zdroj: Korzo

V Bontonlandu na Václavském náměstí si v úterý 29. 11. od 17 hodin živě zazpívá první československý Slavík, jeden ze dvou zpěváků, který dokázal porazit Karla Gotta v této anketě, Meky Žbirka. Bude zde mít křest nového CD spojený s autogramiádou.

V sobotu odpoledne Megastore Bontonland na Václavském náměstí pod náporem fanoušků kapely Kabát doslova praskal ve švech. Pro velký zájem o podpis či fotku členové kapely málem nestihli slavnostní udílení cen Český slavík Mattoni 2011. Nakonec vše dobře dopadlo a kapela si opět odnesla zlatého Slavíka.

ČTĚTE TAKÉ:

Český Slavík: Největší pikantnosti ze zákulisí
 

Na velice úspěšné autogramiády a křty kapel Nigtwork, Wanastowi vjecy a Kabát v průběhu minulého týdne v Bontonlandu navazuje celá řada dalších akcí s populárními hudebními hosty.
 

Meky Žbirka, si v Bontonlandu živě zazpívá hned v úterý 29. 11. od 17 hodin. Po představení nového CD Symphonic Album, které obsahuje předělávky hitů jako například Čo bolí to prebolí, Jesenná láska apod., se fanoušci mohou osobně potkat se svým idolem při autogramiádě.

Poslechněte si ukázku ze zpěvákovy tvorby:


 

Slovenský zpěvák a hudebník si novým albem splnil sen a natočil ho se symfonickým orchestrem. Práci s tak velkým hudebním tělesem si podle svých slov užíval.

"Idea byla vybrat písně, které dávají smysl v podání symfonického orchestru. Tedy například Balada o poľných vtákoch, Atlantída, Čo bolí, to prebolí a další. Je to určitě zážitek slyšet tyto skladby v plném zvuku všech nástrojů jako hoboj, harfa, smyčce," řekl zpěvák serveru fajnsvet.cz.

Splnění jednoho z profesních snů ale Žbirka za vrchol své kariéry nepovažuje, stále má další cíle, kterých by rád dosáhl. "Rád bych ještě natočil album v angličtině. Mám už nějaké nabídky na nahrávání v Americe a v Londýně, tak se na tu práci moc těším," řekl serveru.
 

Ve středu 30. 11. se potom mohou v Bontonlandu příznivci rybaření zastavit za Jakubem Vágnerem, který pokřtí kolekci DVD s názvem Rybí bojovník – a to už ve 13:30.
 

Ještě během odpoledne měl Bontonland přivítat Richarda Müllera, ale bohužel mu rekonvalescence po nemoci neumožní přijet. Touto cestou se Richard omlouvá všem svým fanouškům.
 

Mezi dalšími zajímavými osobnostmi české hudební scény bude Bontonland hostit Věru Martinovou (1. 12. od 15 hodin), Davida Deyla ( 2.12. od 17 hodin), Gabrielu Gunčíkovou a Alžbětu Kolečkářovou (3. 12. od 14 hodin) a nebo čerstvého stříbrného Slavíka Tomáše Kluse (6. 12. od 15 hodin) a další .
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz