Zpravodajství

Opilec naboural na prázdném parkovišti a usnul

Opilec naboural na prázdném parkovišti a usnul
Zdroj: facebook.com

Neobvyklou dopravní nehodu vyšetřují policisté z Polné na Jihlavsku. V úterý ráno našli na prázdném parkovišti u obchodního domu nabourané auto, ve kterém spal opilý řidič, potvrdila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Opilec to zřejmě přehnal s oslavami Mikuláše, po bujarém popíjení totiž nad ránem sedl do auta a ještě než usnul, stihl na prázdném parkovišti nabourat do pouliční lampy se železnou zábranou. „Řidič vozidla VW Passat couval na parkovišti u supermarketu na ulici Palackého, zadní částí vozidla narazil do obloukové zábrany před sloupem a následně i do sloupu veřejného osvětlení. Poté v automobilu usnul,“ uvedla policejní mluvčí.

 

Zdroj: facebook.com

O chvíli později ho našla policie, která mu při dechové zkoušce naměřila 1,91 promile alkoholu. „Opilý řidič navíc policistům nepředložil řidičský průkaz,“ dodala Kroutilová. Na vozidle vznikla škoda přibližně třicet tisíc korun, poškozením sloupu a zábrany způsobil řidič celkovou škodu deset tisíc korun. Muž je navíc podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
 

Dušan Vrbecký

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz