Zpravodajství

Václav Havel, "náš" prezident. Zde můžete kondolovat

Václav Havel, "náš" prezident. Zde můžete kondolovat
Zdroj: Mediafax

Zemřel Václav Havel, první český prezident. Světoznámý státník, dramatik, disident a dlouholetý český prezident skonal ve věku 75 let.

Václav Havel patřil mezi nejoblíbenější české politiky - dokonce i poté, co se stáhl z aktivního politického života. Kde se objevil, tam budil rozruch a zájem veřejnosti.

PODÍVEJTE SE, JAK LIDÉ UCTÍVAJÍ PAMÁTKU VÁCLAVA HAVLA:

Když se letos v den svých narozenin objevil například na slavnostním odhalení sochy Woodrowa Wilsona před pražským Hlavním nádražím, trvala mu krátká cesta k autu skrze davy obyčejných lidí, kteří mu toužili popřát, desítky minut.
 

Kondolovat Václavu Havlovi můžete i ZDE
 

Podobné narozeninové překvapení ho čekalo už ráno na chodníku před pražským bytem. Neznámý gratulant tam na chodník vyskládal typické "havlovské" srdce ze svíček.

PODÍVEJTE SE, NA REAKCE LIDÍ NA SMRT VÁCLAVA HAVLA:


 

Takové a jiné příhody dobře ilustrují vztah většiny Čechů ke "svému" prezidentovi a jeho obrovskou popularitu u veřejnosti.
 

Chcete-li i vy vyjádřit první projevy soustrasti, podělit se o své pocity, smutek nebo třeba vlastní vzpomínky na prezidenta Václava Havla, můžete tak učinit v debatě pod tímto textem.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz