Zpravodajství

Chtěla zabít dceru. Teď se žena zpovídá u soudu!

Sebe a svou tříletou dceru se letos v lednu pokusila zabít žena (40) v Děčíně, s dívkou vyskočila z okna. U Krajského soudu v Ústí nad Labem se v pátek začala zodpovídat z obžaloby z pokusu vraždy.

Podle obžaloby se chtěla žena pomstít otci dítěte. Dceři nejdříve podala silné léky, napsala závěť a dopisy na rozloučenou a pustila plyn. Její bývalý manžel si však zrovna přišel pro dceru, když cítil plyn, zavolal hasiče a policisty.

ČTĚTE TAKÉ

BESTIÁLNÍ VRAŽDA U SOUDU! Ukrajinec UBODAL barmanku před jejím SYNEM!

Žena na příchod hasičů reagovala tím, že vzala dceru do náručí a skočila z výšky asi deseti metrů z okna. Zatímco dívka přežila pád bez vážnějších zranění, její matka utrpěla několik vážných zranění, má také poraněnou míchu a pohybuje se jen na invalidním vozíku. Proto se také hlavního líčení neúčastní.

Soud v pondělí vyslechl svědkyně – sousedku a matku obžalované. Obě potvrdily, že vztahy v rodině byly napjaté. Nábožensky založený muž měl ženu terorizovat, policie ho několikrát z bytu vykázala.

ČTĚTE TAKÉ:

Soud osvobodil obviněné z vraždy novinářky Politkovské

Žena se později přestěhovala z Prahy do Děčína, kde žije její matka. Otcovy styky s dcerou matka často komplikovala, několikrát u toho asistovala policie, do sporu se zapojila i Liga otců. Holčička nyní žije s otcem.

Bude-li žena uznána z pokusu vraždy dítěte ze zvlášť zavrženíhodných pohnutek, hrozí jí až dvacet let vězení nebo výjimečný trest.

tn.cz/mediafax//lp
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz