APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Za smrt miminka padlo obvinění. Zřejmě jí ublížil druh matky

Kriminalisté z Vysočiny vyřešili případ úmrtí devítiměsíční holčičky z Havlíčkobrodska. Z testného činu ublížení na zdraví s následkem smrti už byl obviněn třicetiletý muž, potvrdila mluvčí policie Kraje Vysočina Dana Čírtková.

Kriminalisté případ vyšetřují od minulého pátku. Holčička zemřela kolem poledne v Mstislavicích u Ledče nad Sázavou. Soudní pitva pak prokázala, že dívenka zemřela na následky poranění způsobeného jinou osobou. „V souvislosti s tímto případem byl obviněn třicetiletý muž z trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti,“ potvrdila Čírtková s tím, že s ohledem na rodinu nemůže uvést, v jakém vztahu obviněný k rodině je.

ČTĚTE TAKÉ

Policie vyšetřuje podivnou smrt miminka

Podle našich informací by ale mělo jít o druha matky dítěte, který se k činu už přiznal. S dítětem měl údajně zatřást, když plakalo. Dívenka pak podle všeho zemřela na otok mozku. Muži teď hrozí trest od osmi do dvanácti let vězení.
 

tn.cz / dv

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz