Ikona amerických akčních filmů Sylvester Stallone dře od rána do večera v posilovně. I přesto, že letos oslavil pětašedesáté narozeniny, může si stále dovolit hrát neohrožené bijce a akční hrdiny. Svoje vypracované tělo naposledy předvedl v novém filmu Bullet To The Head.
"Sly" se proslavil především ve filmech Rocky a Rambo, kde spíš než dlouhými dialogy přitahoval pozornost dokonale vypracovanou postavou. Za těch pár desítek let se ale mnoho nezměnilo a Sylvestr se opět svlékl do půl těla. V novém filmu se objeví jen v kalhotách a s falešným tetováním.
ČTĚTE TAKÉ:
PORNO se Stallonem se prodalo za 7 milionů. VIDEO
Stalloneho skvělá postava je patrná i v civilním oblečení. Minulý týden byl například spatřen v ulicích Beverly Hilus, kde se ruku v ruce procházel se svojí manželkou Jennifer Lavin. S ní má tři dcery Sophii (15), Sistine (13) a Scarlet (9).
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz