APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Kosatka zakousla žraloka. V přímém přenosu!

Bitka velryby a žraloka se jen tak nevidí. Podařilo se to ale lidem na Novém Zélandu, kteří souboj gigantů natočili dokonce na kameru. A kdo čekal jasného vítěze, zůstane pořádně překvapený.

Novozélanďané zachytili zřejmě útok kosatky dravé, známé jako velryba zabiják. Ta se prý nenechá zastrašit ani houfem žraloků. Informovaly TVNOVINY.sk.
 

"Právě jsem snídali, když na nás známý zakřičel, že se něco děje ve vodě. Okamžitě jsme sebrali kameru a začali natáčet,“ pověděl David Evans.
 

Kosatka dravá je mimořádně všestranný predátor a pojídá ryby, ptáky, želvy dokonce i tuleně a žraloky.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Žralok zaútočil na surfaře! Vyvázl jen se škrábanci
 

Mořská bitka se odehrála v oblíbené části Nového Zélandu, kam lidé chodí plavat a potápět se. Právě tam ale žraloky nikdo nečekal. Podle expertů je tam před týdnem ještě nikdo neviděl.
 

Bitka skončila jasným vítězstvím pro velrybu. Kdo by tedy čekal, že vyhraje nejobávanější predátor – žralok, tak se pořádně mýlil. Jako důkaz je tento vyplavený žralok na břehu oblíbené pláže.
 

krt, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz