APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

S nožem v ruce přepadl benzíky a obchod! Už sedí za mřížemi

S nožem v ruce přepadl benzíky a obchod! Už sedí za mřížemi
Zatčení. Ilustrační foto. | Zdroj: Jindřich Kodíček

Karlovarští kriminalisté ve spolupráci s médii a občany zadrželi osmnáctiletého muže z Karlových Varů, po kterém pátrali pro podezření ze zvlášť závažného zločinu loupeže na konci roku 2011.

Pro agenturu Mediafax to uvedl ve středu mluvčí policie Pavel Valenta.


PSALI JSME:

Strach z lupiče na Karlovarsku: Má na svědomí 3 přepadení!


"Kriminalisté muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, kterého se měl dopustit 29. prosince kolem třetí hodiny ranní, kdy vstoupil s nožem v ruce do prostor benzinové čerpací stanice v ulici Stará Kysibelská. Zde pod pohrůžkou násilí požadoval vydání finanční hotovosti," řekl Valenta. Obsluha se mu snažila vysvětlit, že žádné peníze v kase nemá a muž po několika minutách odešel.

Druhý případ, ze kterého je muž obviněný, se stal 30. prosince kolem 16.15, kdy vstoupil do knihkupectví v ulici I. P. Pavlova. I v tomto případě měl obviněný pod pohrůžkou požadovat po prodavačce vydání finanční hotovosti. Zbraň, kterou muž měl při loupežích použít, policisté zajistili.

Policejní komisař obviněného muže umístil do policejní cely, zahájil trestní stíhání a podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz