Zpravodajství

HRDINA! Zastal se napadené a zachránil jí kabelku

Ani v penzi nezapomněl bývalý policista z Pardubic na své řemeslo. Jakmile uviděl, že na zastávce napadl mladík ženu a ukradl jí kabelku, začal ihned jednat. Za utíkajícím lupičem poslal cyklistu, kterému se skutečně podařilo získat kabelku zpět.

Pan Hána je policejní veterán, ale u policie už nepracuje. Nebyl lhostejný a pomohl jedné starší ženě, kterou údajně napadl mladý muž.
 

Mladík se s lupem dal na útěk. Policejní veterán si ale věděl rady. Vyslal za ním okamžitě projíždějícího cyklistu. Muž na kole agresora skutečně dopadl. Ukázalo se, že má na kontě více než deset krádeží. Putoval přímo do vazby.

ČTĚTE TAKÉ:

Na Vánoce ukradl ženě kabelku. Hrozí mu až deset let věžení
 

Pana Hánu pobouřila naprostá lhostejnost ostatních lidí. "Ani jeden nezvedl telefon, že by zavolal 158, ani jeden se nezeptal, potřebujete pomoc, co se tam děje?“, řekl Hána.
 

Poškozená žena dostala svoji kabelku zpět. Muž hrdina by prý podobnou věc udělal znovu.
 

krt, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz