Zpravodajství

Rodiče nechali umřít syna (†8), raději zachránili psa

Zrůdní rodiče nechali vlastní dítě umřít na rakovinu, přestože se z ní mohlo úplně vyléčit. Nešli s ním k lékaři. Místo toho šli k veterináři s pitbulem. Nyní stojí před soudem za zabití.

Malý Willie Robinson z amerického Clevelandu zemřel na Hodgkinův lymfom. Své rodiče před smrtí úpěnlivě prosil, aby ho vzali do nemocnice. Ti to chladnokrevně odmítli s tím, že na léčbu nemají peníze. Podle lékařů měl přitom chlapec téměř stoprocentní šanci na vyléčení. Finance na léčbu rodinného pitbula ale rodiče ve stejné době dohromady dali.

ČTĚTE TAKÉ:

Holčička (†13) místo dalšího ozařování zvolila smrt
 

Krkavčí matka Monica Hussingová (37) a otec William Robinson (40) se nyní za svou neuvěřitelnou krutost ocitli před soudem. Soud naprosto zbytečnou smrt jejich osmiletého syna kvalifikoval jako zabití a hrozí jim až 8 let vězení.
 

Hussingová s Robinsonem totiž nevzali syna, který v posledním stádiu rakoviny trpěl strašnými bolestmi, měl horečky a dostával křeče k lékaři, protože se jim nechtělo zaplatit za vyšetření poplatek v přepočtu asi 2 000 korun. Tuto částku raději zaplatili u veterináře, aby jejich psa Peteyho zbavil blech…
 

Rodiče se "starali“ ještě o dalších pět dětí. Ani jedno z nich nemělo zdravotní pojištění, nedostávalo se jim lékařské péče a rodiče je neposílali do školy. Soud jim všechny odebral a svěřil je do péče tety.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz