Zpravodajství

Na přechodu zranil muže! Od nehody ujel

Na přechodu zranil muže! Od nehody ujel
Zdroj: Mediafax

Nehoda se stala na přechodu nedaleko kruhového objezdu na Rybnou nad Zdobnicí. Řidič od nehody ujel a pátrá po něm policie.

Staršího chodce srazilo v neděli vpodvečer osobní auto ve Vamberku na Rychnovsku. Řidič místo pomoci těžce zraněnému muži po nehodě ujel, řekla v pondělí agentuře Mediafax mluvčí rychnovské policie Alena Kacálková.

Nehoda se stala kolem 17.35 na okružní křižovatce na výjezdu směrem na Rybnou nad Zdobnicí. Devětašedesátiletý muž přecházel silnici po vyznačeném přechodu pro chodce.

ČTĚTE TAKÉ:

Jakubisková OBVINĚNA ze zabití chodce. Hrozí jí 6 let!

"Dosud nezjištěný řidič s nezjištěným osobním vozidlem jel po této silnici ve směru od kruhového objezdu k obci Rybná nad Zdobnicí. U přechodu pro chodce nezastavil a nedal muži, přecházejícím přes něj, přednost," uvedla mluvčí.

Chodce řidič autem srazil na zem a bez zastavení z místa nehody okamžitě ujel, aniž by mu poskytl první pomoc a přivolal záchranáře. Sraženého muže s těžkým zraněním rychlá záchranná služba transportovala do rychnovské nemocnice. Provedená dechová zkouška byla u chodce negativní.

Po doposud neznámém řidiči, který nezastavil a z místa dopravní nehody ujel, rychnovští policisté pátrají. "Pachatel je podezřelý z přečinů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za které mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," dodala Kacálková.

muf, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz