Zpravodajství

PODÍVEJTE SE! Takhle kopou pošťáci do našich balíků

Reportérům TN.CZ se podařilo skrytou kamerou pořídit video, které nenechá v klidu jediného zákazníka České pošty. Na záběrech můžete vidět, jak pošťáci kopou do našich zásilek, hází si s nimi a nebo je válí po zemi.

Jako by se zaměstnanci České pošty zbláznili a své pracoviště vyměnili za sportoviště, kde pravě naše balíky suplují kopací míč.


“To jsou sra*ky, to snad ne,“ komentuje svou činnost jeden z pracovníků pošty, když do nákladního vozu hází poštovní zásilky větších rozměrů tak, že nárazy na tvrdý podklad lze slyšet ještě v druhé ulici.


To vše se odehrálo u pošty v Praze 7. Podle mluvčí České pošty Marty Selicharové jde ale zřejmě jen o selhání jedinců. “Na jeden milion zásilek máme jenom 44 reklamací,“ říká a doplňuje, že celý incidentem se budou zabývat a v nejbližší době dojde k novému přeškolení zaměstnanců.

Celé vyjádření mluvčí České pošty si posechněte zde:

 

Jiný názor na případ vědomého poškozování poštovních zásilek má ale Jan Votočka z Občanského sdružení spotřebitelů dTest. Podle něj se na sdružení pravidelně obracejí nespokojení zákazníci, kteří si stěžují na Českou poštu a na to, že jejich zásilka došla poškozená. "Pošta často odmítá jakoukoliv odpovědnost za poškození. Většinou se vymlouvá na to, že zásilka nebyla dobře zabalena," říká Votočka.


Poslechněte si, co Jan Votočka radí zákazníkům:

 

Na chování pošťáků si stěžují i další zákazníci. "Když tam bylo křehké sklo, tak s tím plácali," stěžuje si starší paní. "Na pobočkách jsou vždy dlouhé fronty, zbytečné papírování a navíc jsou služby předražené," reaguje mladší muž z Prahy.

reportéři tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz