Zpravodajství

Otřesné! Policista znásilnil holčičku (7)!

Zvrhlý pedofilní policista (43) znásilnil sedmiletou holčičku a znásilňoval ji obden až do jejích patnácti. Dívka navíc nebyla jeho jedinou obětí.

Za odporné sexuální zločiny dostal v pondělí bývalý příslušník policie v britském Thames Valley, třiačtyřicetiletý Mohammed Younis, osmnáct let vězení.

ČTĚTE TAKÉ:

Znásilnil a zavraždil těhotnou dívku (†19) i její dítě!
 

Younis, který byl v té době policistou, znásilnil v roce 2004 tehdy teprve sedmiletou holčičku a v jejím znásilňování pokračoval celých osm let. Tato nechutná zrůda tím prý řešila neshody a nedostatek sexu v manželství.
 

Od policie Younise mezitím vyhodili poté, co se zjistilo, že opakovaně zastrašoval svědky a že zval na schůzky dívky pod zákonem. V policejní uniformě se také Younis po láhvi vodky potácel po ulicích a náhodně zastavoval dopravu.
 

Když u policie skončil, sexuální zneužívání dívky se ještě vystupňovalo. Younis ji několik let znásilňoval každý druhý den. Jinou dívenku opakovaně nutil, aby se dotýkala jeho genitálií.
 

"Tohle je ten nejzavrženíhodnější případ, který jsem kdy viděl,“ uvedl soudce Francis Sheridan, „Je těžké představit si horší. A je těžké si představit horšího policistu. Vaše oběti jste okradl o dětství a způsobil jim strašlivé psychické trauma.“
 

Younis se k žádnému ze svých zvrácených činů nepřiznal, ale soudce ho pod tíhou důkazů naštěstí mohl za znásilnění a sexuální obtěžování odsoudit na osmnáct let.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz