APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Drama v Praze! Matka (17) unesla miminko z ústavu

Pražští policisté v pátek ráno vypátrali 17letou Sáru Všetečkovou, která ve čtvrtek z kojeneckého ústavu v Praze 4 unesla svého měsíčního syna.

Dívka má trvalé bydliště na Mělnicku, ale v současné době je chovankou dětského diagnostického ústavu v Hodkovičkách.

ČTĚTE TAKÉ:

Simona (16) nepřišla ze školy! Pátrají Češi i Slováci

"Ve čtvrtek navštívila svého měsíčního syna v kojeneckém ústavu v Praze 4, kam ho sama před časem umístila. Dívka se za synem dostavovala pravidelně, aby si postupně osvojovala mateřské dovednosti. V průběhu odpoledne ale kojenecký ústav opustila i se synem, a to aniž by o tom kohokoliv informovala," řekl agentuře Mediafax mluvčí policie Tomáš Hulan.

Policisté proto po ní i malém chlapci vyhlásili pátrání a požádali o pomoc veřejnost, ale nakonec ji našli sami. "Při prověrce byla nalezena u svých příbuzných. Dívka i dítě jsou v pořádku a vrátí se zpět do ústavu," doplnil mluvčí.

tn.cz / kos

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz