DNEŠNÍ TISK: Karel Čáslavský bojuje v nemocnici o život
Aktualizováno
06:58, 31. 1. 2012
Ministr zdravotnictví Leoš Heger plánuje zrušení nemocničních oddělení, která málo operují. Herec Oldřich Kaiser bojuje s démonem alkoholu vtipem a cigárem.
Inzerát
Inzerát
Mladá fronta Dnes píše o rušení oddělení v některých nemocnicích. Týká se to těch, které například dělají jen málo operací. Pacient tak pojede dál, ale dostane se do rukou zkušenějšímu týmu.
Videostop bez filmového znalce Karla Čáslavského by nebyl tím čím byl. Blesk nyní zjistil, že pětasedmdesátiletý duchovní otec této soutěže leží na ARO v motolské nemocnici a bojuje o život. Selhaly mu plíce.
Deník Právo se zajímalo o ministerskou kontrolu v pivovaru Budvar. Podnik se zřejmě připravuje na velký hospodářský audit.
Podle Lidových novin plánují lékaři nové protestní akce. Většina nemocnic totiž doktorům nepřidá tolik peněz, kolik jim slíbil ministr zdravotnictví Leoš Heger.
Šéf energetické jedničky ČEZ Daniel Beneš po více než roční přestávce znovu zasedl za jeden stůl s majitelem uhelné společnosti Czech Coal Pavlem Tykačem. Největší obchodní spor na české scéně spěje k rozuzlení, informují v úterním vydání Hospodářské noviny.
Deník Aha! přináší obrazovou reportáž z protialkoholní léčby Oldřicha Kaisera. V protialkoholní léčebně v Červeném Dvoře se ze své závislosti dostává cigaretami a vtipkováním se spolupacienty.