Zpravodajství

Dceru 10 let znásilňoval a vydával za manželku!

Dnes dvaadvacetiletá dívka se svěřila se svým otřesným případem. Vlastní otec ji od jejích devíti let znásilňoval a nutil ji předstírat, že je jeho manželka. Dokud ho nedala zavřít.

Statečná Emma Frostová z Clantonu se po letech utrpení svěřila se svým příběhem a stala se tváří britské kampaně, která nabádá k tomu, aby se oběti znásilnění nebáli své trýznitele nahlásit policii. "Proto jsem se rozhodla promluvit. Aby nikdo další nemusel prožít to, co já,“ řekla Emma listu The Sun.

ČTĚTE TAKÉ:

Znásilnil, podřízl a hodil do kontejneru holčičku (†7)
 

Vyšinutý Christopher Frost (45) začal svou dceru znásilňovat, když jí bylo pouhých devět let. "Věděla jsem, že je to špatně. Ale byla jsem malá holka. Nedokázala jsem o tom někomu říct. Svou frustraci jsem řešila sebepoškozováním a vyváděním ve škole.“ Začala být nezvladatelná a její nic netušící matka ji o dvanáctých narozeninách umístila do výchovného ústavu.
 

Tam ji navštěvoval pouze otec. V patnácti jí řekl, že je matka opustila a jestli se k němu nechce nastěhovat. Emma si naivně pomyslela, že všechno bude lepší než ústav a souhlasila. Během několika týdnů ji otec znovu začal znásilňovat.
 

Také jí začal říkat jménem její matky a nutil ji starat se o domácnost stejně, jako to dělávala ona. Jeho chování bylo čím dál šílenější. Jednou ji kupříkladu v noci vzbudil, aby mu uvařila jeho oblíbené jídlo. Když krájela zeleninu, položil na zem prostěradlo a navzdory jejím prosbám ji znásilnil. Potom chtěl, aby s ním povečeřela při svíčkách.
 

"Vím, že to ve své úchylné fantazii považoval za romantický večer se svou ženou,“ říká Emma, která ve snaze dostat se z živoucího pekla, rychle otěhotněla se svým tajným přítelem Grahamem, který rovněž o ničem nevěděl, a přestěhovala se k němu.
 

Tehdy se na jejich prahu zničehonic objevila její matka, která se teprve po tolika letech z úst dcery dozvěděla pravdu. "Máma byla zničená. Když jsem byla malá, nedokázala mě zvládnout. Teprve teď pochopila proč. A že to všechno byly otcovy manipulace.“ Potom Emmu přesvědčila, že musí konečně všechno oznámit na policii. Frost dostal za své odporné činy doživotí.
 

"Ulevilo se mi. Ale těch strašných vzpomínek mě to nezbaví,“ konstatuje Emma, které jsou největší oporou Graham a jejich dvě dcery.

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz