Zpravodajství

Hluchoněmou holčičku (10) unesli a devět let znásilňovali

Dva důchodci unesli bezbrannou hluchoněmou dívku a celých devět let ji věznili ve sklepě, pravidelně znásilňovali, bili a nutili ji, aby jim sloužila.

Ilyas Ashar (83) a jeho manželka Tallat (66) unesli v roce 2003 tehdy desetiletou hluchoněmou holčičku z Pakistánu do Británie poté, co jí řekli, že její rodiče zemřeli. Ve svém domě v Manchesteru ji pak celých devět let týrali.

ČTĚTE TAKÉ:

Dceru 10 let znásilňoval a vydával za manželku!
 

Dívenku každou noc zamykali do sklepa, Ashar ji pravidelně znásilňoval a se ženou ji brutálně bili a tahali po zemi za vlasy, kdykoliv se jim něco znelíbilo, což bylo často. Holčička musela zrůdnému pár důchodců sloužit a vykonávat všechny domácí práce.
 

Na otřesný případ se přišlo až po devíti letech, kdy do domu zavolal anonym policii. Ta našla dnes devatenáctiletou dívku uvězněnou ve sklepě. Své utrpení musela snášet tak dlouho, protože neumí mluvit a neměla kam jít.
 

Ashtarovi nyní stojí před manchesterským soudem. "Přivezli jste hluchoněmé dítě do této země a celé roky jste ho brutálně týrali,“ řekl s odporem soudce Peter Cadwallader podle listu Daily Mail. "Dívka byla v noci opakovaně znásilňována a přes den jste ji bili, tahali za vlasy a nutili bez ustání pracovat. Udělali jste z ní svoji služku a sexuální otrokyni. Za celých devět let svého života nic jiného nezažila. Vaše krutost je neuvěřitelná.“
 

Manželé jsou obviněni z únosu, znásilnění, ublížení na zdraví a dalších trestných činů. Oba vinu popírají. Případ ještě nebyl uzavřen.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz