Zpravodajství

To přeci není matka! Zavraždila své 4 děti, pak se chtěla zabít

Tragédie v Širokém Dole má další pokračování. Žena zde před pár měsíci zabila své 4 děti. Nyní byl vydán zdravotní posudek, který prokazuje, že vražedkyně je trestně odpovědná.

Šestatřicetiletá žena, která loni v září v Širokém Dole na Svitavsku zabila své čtyři děti, je trestně odpovědná. Vyplývá to závěrů znaleckého posudku z oboru zdravotnictví odvětví psychiatrie a psychologie, řekla v úterý agentuře Mediafax mluvčí policie Pardubického kraje Eva Maturová.

"Vzhledem k této situaci bude kompletní spisový materiál znovu prostudován a následně podán návrh na podání obžaloby ke Krajskému státnímu zastupitelství v Hradci Králové. Obviněná je i nadále stíhána vazebně, kdy na základě usnesení státní zástupkyně byla ponechána ve vazbě z důvodu obavy, že by se obviněná mohla skrývat, nebo jiným způsobem vyhýbat trestnímu stíhání," upřesnila mluvčí.

Čtyři mrtvé děti objevili policisté v pátek 2. září v domku v obci Široký Důl v tratolišti krve, podle dostupných informací byly ubodané a uškrcené. Policie v domě také objevila jejich matku, která se pokusila o sebevraždu.


PSALI JSME:

NOVÉ SKUTEČNOSTI! ČTYŘNÁSOBNÁ VRAŽDA! Matka se bála, že o děti přijde...

Žena po pokusu o sebevraždu skončila v královéhradecké nemocnici, její stav byl vážný. Policisté ji o dva dny později obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za který jí nyní hrozí až dvacetiletý, případně výjimečný trest.

klab, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz