APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Hlas ČeskoSlovenska: Podívejte se, napětí mezi kouči roste!

V neděli ve 20 hodin odstartuje druhý díl Hlasu ČeskoSlovenska. Diváci se mohou těšit na skvělé zpěváky i rivalitu mezi porotci. Kromě toho se večera zúčastní i velice netradiční hvězdný soutěžící!

V neděli večer se na Nově rozjede další kolo Hlasu ČeskoSlovenska. Diváky čekají opravdu dobří zpěváci, kteří rozpalují všechny čtyři kouče. Mezi nimi je navíc po prvním díle  už dost napjatá atmosféra.

Koučové se předhánějí, kdo dokáže talentovaným soutěžícím poskytnout lepší možnosti. Při přetahování to v nedělním díle zajiskří hlavně mezi Michalem Davidem a Rytmusem!

ČTĚTE TAKÉ: PŘÍBĚH:

Karolína Ruppert (33) vyhrála boj s rakovinou, teď chce být Hlasem ČeskoSlovenska

Mezi soutěžícími se navíc objeví i slavná tvář, kterou však otočení koučové neuvidí! Oproti ostatním soutěžícím však hvězdný host Karel Gott nemusí mít obavy, že se křesla neotočí.


Vše o HLASE najdete zde

klab, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz