Zpravodajství

Hrůza! Mladík (†26) si uřízl penis nožem a skočil z balkónu!

Šestadvacetiletý muž si uřízl penis, potom požádal o anestetika na dentální klinice, načež vyskočil z balkónu hotelového pokoje a zabil se.

Bizarní tragédie začala na dentální klinice při čínské Tsinghua University. Na svatého Valentýna tam vběhl muž se zakrváceným rozkrokem, držel se za své intimní partie a požadoval anestetika.
 

Když mu doktorka Li vysvětlila, že mají pouze anestetika používaná v dentální medicíně, vyběhl muž jménem Zhu zase ven, kde si u stánku s ovocem uřízl penis a odhodil ho na ulici.
 

"Ten mladík prostě vzal nůž na ovoce a uřízl si to,“ popsala zděšená majitelka stánku listu Jinghua News. "Málem jsem se pozvracela. Okamžitě jsem zavolala policii.“
 

ČTĚTE TAKÉ:

Mladík si nechal tetovat penis, teď má pořád erekci
 

Zhu se mezitím vrátil na dentální kliniku. Doktorka Li sdělila vyšetřovatelům, že byl zpátky během čtvrt hodiny. "Byla jsem v naprostém šoku a řekla mu, že takovou ránu nemám jak ošetřit.“ Zhu se tedy vydal do nemocnice o ulici dál. Podle ošetřujícího chirurga bylo jeho zranění velmi vážné a mladík ztratil spoustu krve.
 

Lékaři mu proto ránu obvázali a přichystali ho na převoz do vybavenější nemocnice. Jenže mladík jim v nestřeženém momentu utekl. Zatímco ho lékaři hledali, vešel Zhu do nedalekého hotelu, mlčky minul recepci a vyjel do třetího patra, kde vyskočil z balkónu.
 

Přivolaná záchranka mladíka odvezla zpátky do nemocnice, kam policie poslala také jeho na ulici sebraný penis. Zhu ale podlehl mnohačetným zraněním, která si skokem z balkónu  způsobil, a krátce po převozu zemřel.
 

Podle některých svědků se záhadný Zhu nejprve pořezal na pokoji na univerzitní koleji, tamějším studentem ale nebyl. Údajně také netrpěl žádnou duševní chorobou. Motiv jeho šíleného činu policie intenzivně vyšetřuje.

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz