Po pádu do lomu Hády v Brně zemřel v úterý odpoledne člověk. Sdělil to operační důstojník hasičů.
Tragédie se stala po 13. hodině. "Lékař už jen konstatoval smrt," uvedl důstojník.
Podle policie zemřel čtyřiatřicetiletý muž. "Podle všeho skočil dolů sám. Případ vyšetřujeme jako sebevraždu," uvedl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz