Zpravodajství

Včera bylo magické datum 21.02.2012! Numeroložky prozradily, co nás čeká

Včera bylo magické datum 21.02.2012! Numeroložky prozradily, co nás čeká
Zdroj: TN.cz

Datum 21.02. 2012 lze označit za palindromatické – lze ho číst stejně zepředu i zezadu. Podle numeroložek, které jsme oslovili, měli lidé včera využít zvýšené kreativity, kterou magické datum přineslo. Den prý byl ideální k tvorbě nových věcí.

Tvorbě a kreativitě prý nahrává fakt, že datum 21.02 2012 má ideální pyramidovou konstelaci. Zajímavé na něm je i to, že obsahuje samé jedničky a dvojky. „Jedničky jsou mužské povahy, extrovertní, logické, rychlé. Dvojky jsou povahy ženské, introvertní, intuitivní a pomalé. Jedničky chtějí být důležité svým egem, nerady se podřizují, dvojky potřebují žít ve dvou a jejich Já spíše ustupuje do pozadí, aby se ten druhý cítil dobře,“ okomentovala dnešní datum numeroložka Lenka Suchardová.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

Co z jejích slov vyplývá? „Ve včerejším datu je souboj těchto navzájem protichůdných povah. Samozřejmě jednička je silnější, chce vyhrát nad dvojkou a lidem s lichými čísly bude dnešní datum pomáhat, aby uspěli, v čem potřebují. Lidé se sudými čísly v datu narození jsou daleko citlivější, takže se dnes mohou cítit pod tlakem,“ doplnila Suchardová.

ČTĚTE TAKÉ:
Ptali jste se numeroložky: Máme se bát pátku 13.?

 

A jak zněla její rada pro den s magickým datem? „Oddejte se více iracionálnímu světu, odhalujte různá tajemství, prozkoumávejte do hloubky svůj život a sebe sama. Vejděte do světa, ve kterém se dějí zázraky. Kreativita je dnes tak veliká, že se díky velkolepým nápadům dokážete zviditelnit a prosadit. Můžete začít tvořit či dokončit dílo či projekt. Dívejte se na svět s dětskou fantazií, rozjasní se vám nálada a nastartujete chuť žít.“

POSLECHNĚTE SI NUMEROLOŽKU ALENU HORÁKOVOU:


PSALI JSME:
Jak vám ovlivní život další magická data? Podívejte se!

 

Podobná magická data přitahují pozornost lidí odjakživa. Možná je jedno takové spojeno i se stavbou Karlova mostu – a možná je to jen legenda. Historici z dochovaných záznamů bezpečně vědí, že Karlův most se začal stavět v roce 1357 (zajímavá posloupnost lichých čísel). Další prameny, byť méně bezpečně, uvádějí, že stavba započala 9.7. A písemně nepodložená legenda pak praví, že se stavbou se začalo přesně v 5 hodin a 31 minut. Ve výsledku by se takové datum s přesným časem zapsalo takto: 135797531. Opět jde o číselný palindrom, který se čte z obou stran stejně. A i je to možná jen legenda, je rozhodně zajímavá.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz