Zpravodajství

Muž (34) se pokusil vyrvat ženě srdce z těla! Rozpáral ji nůžkami

Šílený dělník z prasečí farmy rozpáral sousedce hruď nůžkami a do rány strčil ruce ve snaze vyrvat ženě bijící srdce z těla. Zázrakem přežila.

Polák Andrzej Chranowski pracoval na prasečí farmě v britském Spaldingu, kde bydlel ve stejném domě jako jeho oběť Christine Seymourová (59). Ta tento týden u soudu popsala, jak ji chtěl Chranowski vykuchat zaživa jako "jedno z těch jeho prasat“.
 

Muž se pod záminkou, že potřebuje půjčit sůl, vloudil k sousedce do bytu, skočil po ní a napadl ji chirurgickými nůžkami. Těžce pořezanou a pobodanou ji potom odnesl do ložnice, hodil ji na postel a přikázal jí, "aby hned umřela".
 

"Byl to nepředstavitelný horor. Cítila jsem hroznou bolest a ztrácela vědomí. Prsty mi hmatal po hrudi a rozvíral jimi tu ránu. Snažil se mi vyrvat srdce z těla,“ uvedla Christine.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ODPORNÉ! Rodiče umučili dceru, matka jí vyrvala vnitřnosti z těla!
 

Když na místo dorazila policie, kterou zavolal další soused, Chranowski stále ještě držel zakrvácené nůžky v ruce. Policisty požádal o cigaretu a nevzrušeně jim sdělil: "Právě jsem tu ženskou tímhle zabil.“
 

Christine kromě několika těžkých bodných ran utrpěla také poranění plíce a její srdce Chranowski minul o pouhý centimetr. Život jí zachránila rychlá operace. Žena zázrakem přežila, ale hrůzný zážitek jí přivodil psychické trauma, ze kterého se jen obtížně vzpamatovává.
 

Chranowski, který byl obviněn z pokusu o vraždu, obvinění popřel, soud ho ale v úterý shledal vinným a poslal ho do vězení na 18 let.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz