Zpravodajství

Skandál! Pacienta v nemocnici ožírala krysa

Bezmocného pacienta, který byl pod silnými sedativy, pokousala na nemocničním lůžku krysa. Muž (42) utrpěl nejméně dvanáct bolestivých kousnutí na krku a zádech.

Jason Ketley byl hospitalizován v nemocnici svaté Ebby v britském Epsomu. Muže, který mentálně ustrnul ve věku dvou let, napadla na lůžku krysa. Zaměstnanci nemocnice si všimli, co se děje, až když se bezmocný Jason vypotácel na chodbu a krysu, která mu visela na krku, od něj odtrhli.
 

Jeho pobouřená matka Pat Boardmanová (64) uvedla pro list Daily Mirror: "Je to neuvěřitelný skandál. Můj syn byl pod silnými sedativy. Byl vyděšený k smrti a zcela bezmocný. Museli mu tu mrtvou krysu potom ukázat, aby ho uklidnili, že už mu nemůže ublížit. Nechápu, jak se něco takového mohlo v dnešní době stát.“
 

Vedení nemocnice se poněkud chabě brání, že se nejednalo  o krysu ale o myš polní. Paní Boardmanovou to ovšem nijak neuklidnilo a na nemocnici podala stížnost. Mimo jiné i proto, že se o zranění syna hospitalizovaného v souvislosti s jeho bipolární poruchou dozvěděla vlastně náhodou. O kryse jí řekla sestra, když se paní Boardmanová telefonicky informovala, jak se Jasonovi daří.

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE HRŮZA: Obří krysa zabila dvě děti!

Jasona převezli do všeobecné nemocnice v Epsonu, kde mu dali injekce proti tetanu, záškrtu, vzteklině a obrně. Britské ministerstvo zdravotnictví uvedlo: "Popsaná událost je naprosto šokující a rádi bychom paní Boardmanovou ujistili, že jsme začali s detailním vyšetřováním a případ bereme velice vážně.“

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz