APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Školačka (12) už nechtěla žít. Lehla si pod kola vlaku

Školačka (12) už nechtěla žít. Lehla si pod kola vlaku
Zdroj: Mediafax

Teprve dvanáctiletá dívka spáchala v japonském Tokiu sebevraždu.

Žákyně základní školy napsala doma dopis na rozloučenou. Potom se vydala k železniční trati, kde si lehla na koleje. O život ji připravil nákladní vlak. Informuje o tom ve středu agentura AFP.

"Vzhledem k okolnostem se domníváme, že spáchala sebevraždu," řekl k tomu mluvčí tokijské policie. Okolnosti dívčiny sebevraždy zjišťují kriminalisté. O jejím motivu neinformovali.

ČTĚTE TAKÉ:

Šílené! Opilý sebevrah chtěl UMRZNOUT

Japonsko se potýká s jedním z nejvyšších počtů sebevražd na světě. Ročně si tam dobrovolný odchod ze světa zvolí přes 30 000 lidí.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz