APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Opilý řidič brázdil ranvej letiště a honil se s policií. Zastavil provoz letadel

Opilý řidič brázdil ranvej letiště a honil se s policií. Zastavil provoz letadel
Zdroj: Mediafax

Filadelfské letiště se na 40 minut uzavřelo kvůli opilému řidiči, který se tam projížděl po ranveji. Informovala o tom v pátek televize ABC.

Kenneth Mazik v podnapilém stavu proboural svým vozem Jeep Cherokee oplocení v odlehlé části letiště. Auto detekoval radar, na ranvej proto vyrazila policie, aby vetřelce zastavila. Napínavou honičku nevěřícně sledovali piloti připravení k odletu.
 

Čtyřiadvacetiletý muž vjel na přistávací dráhu ve chvíli, kdy se na ni chystal přistát letoun ze Severní Karolíny. Dispečeři letiště stihli letadlo varovat na poslední chvíli.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

Po zadržení řidiče policisté prohledali jeho auto, ale žádné výbušniny či jiné nebezpečné předměty v něm nenašli. Řidiče obvinili z řízení pod vlivem omamných látek a obecného ohrožení. Incident se stal ve čtvrtek dopoledne místního času.

ČTĚTE TAKÉ:
NEUVĚŘITELNÉ: Želvy zastavily provoz na rušném new yorském letišti!

 

Filadelfské letiště je největší v Pensylvánii a patří k jednomu z nejdůležitějších dopravních uzlů severovýchodu USA. Každoročně odbaví 30 milionů lidí.

tn.cz / mediafax / gar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz