Zpravodajství

Žena se upila k smrti! Zemřela přímo v restauraci v Plané

Obrovská lidská tragédie se odehrála v lednu v Plané. Přímo v restauraci se tam k smrti upila 31letá žena. Vyšetřování prokázalo, že žena zemřela na následky otravy alkoholem, měla v krvi neuvěřitelných 5,26 promile alkoholu.

Mladá žena několik dní pila velké množství alkoholu. Osudný den pak šla do jedné z restaurací v Plané. Tam se opět napila, a to se jí stalo osudným. Její organismus už nebyl schopen tak velké množství alkoholu vstřebat a žena se zhroutila.
 
"Policisty a záchranáře přivolal do restaurace jeden z hostů. Zjistil, že žena, která v restauraci předtím pila alkohol a byla silně podnapilá, nereaguje. Přivolaný lékař se pak snažil ženu na místě resuscitovat," řekla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.
 
Vše ale dopadlo špatně. Žena zemřela. Jako předběžnou příčinu úmrtí stanovil lékař akutní otravu alkoholem. Jeho závěr potvrdilo jak vyšetřování policistů, kteří zjistili, že žena pila velké množství alkoholu i v předešlých dnech, tak i výsledky soudní pitvy.

ČTĚTE TAKÉ:
 
Výsledky prokázaly v krvi ženy 4,83 promile alkoholu, v moči byla naměřená hladina dokonce 5,26 promile alkoholu. Pitva naopak neprokázala známky hrubého fyzického násilí, které by svědčily pro násilné jednání ze strany jiné osoby.
 
Kriminalisté z Tachova tak nyní případ odložili.
tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz