Zpravodajství

Zbabělý lupič! Bál se krást, tak vypil vodku přímo v obchodě

Lupič, kterému chyběla odvaha ke krádeži, si poradil jinak. Schoval se v supermarketu a vodku vypil přímo mezi regály!

Sedmadvacetiletý muž ukrytý za regály vypil o víkendu v jednom z brněnských supermarketů láhev kvalitní vodky. Policistům se pak přiznal, že se bál alkohol z prodejny pronést přes pokladnu, řekla v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Petra Vedrová.

Předtím, než na zloděje přišla ochranka, stačil láhev téměř do dna vypít. "Pak ji zašrouboval a jakoby nic vrátil do regálu na své místo," řekla policejní mluvčí.


ČTĚTE TAKÉ:

ZÁHADNÁ SMRT: Polonahého muže našli mrtvého na chodníku

Neobvyklé chování podivného zákazníka ale neušlo detektivovi z ostrahy, který zloděje zadržel. Přivolaní policisté pak podle mluvčí zjistili, že muž se dopustil krádeže i přesto, že byl v minulých třech letech za stejný čin odsouzen. "Muž si tak alkoholového opojení na svobodě dlouho neužil, protože jej policisté převezli do cely a sdělili mu obvinění z krádeže," konstatovala Vedrová.

Podobné krádeže, avšak jiného zboží, se pak v Brně o víkendu dopustil v jiném marketu další recidivista. "V prodejně s módními oděvy si vyhlédl hned tři sportovní bundy, u kterých odstřihl bezpečnostní kódy a oblékl si je pod svoje oblečení," řekla Mediafaxu Vedrová. Notně nabalený zákazník však vzbudil pozornost prodavačky a ani on neušel setkání s policií. "I jemu hrozí za opakované krádeže až tři roky ve vězení," poznamenala policejní mluvčí.

klab, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz