Taxikář vážně havaroval v Ostravě. Podle všeho byl naštěstí ve voze sám. Aby ho hasiči mohli z auta vyprostit, museli Superbu odříznout střechu.
Řidiče taxislužby vyprošťovali v pondělí ráno na okraji centra Ostravy profesionální hasiči z havarovaného osobního automobilu Škoda Superb, který skončil v betonovém sloupu. Předali jej rychlé záchranné službě, informoval mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.
Řidič do sloupu narazil v ulici 28. října nedaleko krajského úřadu před osmou hodinou ráno.
ČTĚTE TAKÉ:
Tragédie na Vyškovsku! Řidič zemřel v hořícím autě, silnice je opět průjezdná
"Hasiči odstranili pomocí hydraulických nástrojů střechu bílého Superbu a opatrně vyprostili zraněného a zaklíněného řidiče. Pak asistovali odtahové službě při nakládání vozidla," řekl mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz