Zpravodajství

Dělníky vážně zranil padající kontejner! Na místě zasahoval vrtulník

Dělníky vážně zranil padající kontejner! Na místě zasahoval vrtulník
Zdroj: Mediafax

Kontejner plný materiálu spadl na tři dělníky. Dva jsou vážně zranění. Vrtulník převážel do nemocnice muže v bezvědomí, který měl silně poraněnou hlavu.

K pracovnímu úrazu tří stavebních dělníků vyjížděli v pondělí odpoledne záchranáři. Na staveništi na pracovníky spadl kovový kontejner se stavebním materiálem, informoval v úterý mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.

Jeden z dělníků utrpěl vážné poranění hlavy. "Padesátiletý pracovník zůstal po události v bezvědomí a jeho stav byl život ohrožující. Posádka jej vrtulníkem transportovala na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě," uvedl mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:

Dělník uklouznul a SPADNUL Z LEŠENÍ!

Třiadvacetiletý muž v době zásahu se záchranáři komunikoval. "Vážně se zranil v oblasti horní a dolní končetiny a hrudníku. Po poskytnutí první odborné pomoci na místě jej posádka předala na ortopedické ambulanci nemocnice v Opavě," řekl Humpl a dodal, že třetí z dělníků ve věku 29 let se lehce zranil na ruce. Také jeho záchranáři převezli do opavské Slezské nemocnice.

klab, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz