Zpravodajství

Tramvaj v Praze srazila chodce! Zůstal pod ní zaklíněný

Pražská tramvaj srazila chodce v zastávce. Muž pod ní zůstal zaklíněný. Tramvajová doprava v okolí se zcela zastavila.

Krátce po poledni srazila v pátek tramvaj číslo tři ve směru na Lehovec v pražském Podolí chodce. Agentuře Mediafax to potvrdil policejní mluvčí Jan Daněk.

Nehoda se stala v pátek krátce po poledni v prostorech zastávky Dvorce v Praze Podolí. Muže z doposud nezjištěných příčin srazila projíždějící tramvaj, ten zůstal zaklíněný pod tramvají a vyprostit ho museli záchranáři.

ČTĚTE TAKÉ:

Tramvaj v Olomouci přejela ženu na přechodu

Tramvajová doprava ve směru do centra byla zastavena a nahrazena autobusy. Po necelé hodině byl provoz na tramvajové trati obnoven. Příčinu nehody vyšetřuje policie.

klab, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz