Zpravodajství

VIDEO: Oksanu (19) brutálně znásilnili a zapálili synové ukrajinských prominentů

VIDEO: Oksanu (19) brutálně znásilnili a zapálili synové ukrajinských prominentů
Zdroj: YouTube.com

Ukrajinku Oksanu Makarovou (19) vlákali tři muži do bytu, kde ji brutálně znásilnili. Aby zahladili stopy, tak ji po hrůzném činu hodili do příkopu a zapálili.

Kdyby nebylo tisku, který případ zveřejnil, zůstali by násilníci zřejmě na svobodě. Jejich otcové jsou totiž významní funkcionáři.Dva z mužů, kteří Oksanu znásilnili, dusili, znovu znásilnili a následně odhodili do příkopu na staveniště, kde ji zapálili, pochází z prominentních ukrajinských rodin. Maxim Prisyjnikov (23) je syn prezidenta regionální správy, Artyon Pogosyan (21) je synem krajských státních zástupců, třetím byl Evgeny Krasnochek.

ČTĚTE TAKÉ:

Mongol znásilnil v Praze spolubydlící! Odsedí čtyři roky

Oksana brutální útok tří mladých mužů jen zázrakem přežila. Má popáleniny třetího a čtvrtého stupně na 50 % těla. Kvůli zraněním ale museli Oksaně amputovat ruku a nyní bojují o záchranu jejích nohou.


Útočníci byli zadrženi, ale pro nedostatek důkazů byli dva z nich podle deníku Post Kyjev propuštěni na svobodu. Dívka byla prý po celou dobu hrůzného činu při vědomí a teď hodlá proti zrůdám, kvůli kterým přišla o ruku a možná přijde i o nohy, svědčit.

ČTĚTE TAKÉ:

Muž, který v autě znásilnil opilého mladíka, je za mřížemi. Bylo obětí víc?

Po zveřejnění případu v místním tisku se podle serveru dnevnik.hr začal o případ Oksany zajímat i ukrajinský prezident Viktor Janukovyč. Ten nařídil generálnímu prokurátorovi, aby případ důkladně prošetřil.

Po zásahu prezidenta byli oba prominentní synové Maxim Prisyjniko i Artyon Pogosyan znovu zatčeni. Nyní sedí všichni tři v ukrajinském vězení a jsou obviněni z pokusu o vraždu.

Oksanin stav se pomalu lepší. Její matka ji při poslední návštěvě v nemocnici natočila na video. "Zastřelila bych je a jejich těla předhodila psům,“ odpověděla Oksana na otázku, co by si podle ní násilníci zasloužili.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

tn.cz / kos
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz