APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Lupič hrozil zbraní v kapse. Z pošty si pak odnesl 21 tisíc

Po lupiči, který v pátek odpoledne přepadl poštu v obci Bílá Lhota na Olomoucku, pátrá policie. Odnesl si 21 tisíc korun, informoval v neděli policejní mluvčí Josef Bednařík.

Neznámý lupič přistoupil k přepážce pošty kolem 13. hodiny. "Se slovy 'dej mi peníze' požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. Zaměstnankyně se pokusila uvést do provozu signalizační zařízení, ale pachatel na ni namířil ruku, kterou měl v kapse. Z tohoto důvodu měla obavu o svoje zdraví a život a pachateli vydala 21 bankovek v nominální hodnotě 1000 korun," uvedl mluvčí.
 

"Případ policie stále vyšetřuje," dodal mluvčí.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz